72
75037

Anna Palm de Rosa

(Ruotsi, 1859-1924)
Lähtöhinta
30 000 - 35 000 SEK
2 870 - 3 340 EUR
3 250 - 3 800 USD
Vasarahinta
44 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Anna Palm de Rosa
(Ruotsi, 1859-1924)

"Utanför Stockholm"

Signerad Anna Palm. Akvarell 25 x 39 cm.