74511

73. ANNA PALM DE ROSA, Franskt kustmotiv.

Signerad Anna Palm de Rosa. St. Marc (Bretagne). Akvarell 57 x 95,5 cm.

Jälleenmyyntikorvaus
Ei
Lähtöhinta
25 000 - 30 000 SEK/2 381 - 2 857 EUR
Vasarahinta
Ei myyty

On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Pedro Westerdahl

Tukholma

Pedro Westerdahl
Asiantuntija – 1800- ja 1900-lukujen klassinen taide

+46 (0)8 614 08 05
pedro.westerdahl@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili