73
74511
Anna Palm de Rosa
(1859-1924)

Franskt kustmotiv

Signerad Anna Palm de Rosa. St. Marc (Bretagne). Akvarell 57 x 95,5 cm.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Lähtöhinta:

25 000 - 30 000 SEK

2 381 - 2 857 EUR

Vasarahinta:
Ei myyty
Ota yhteyttä asiantuntijaan
Pedro Westerdahl
Tukholma
Pedro Westerdahl
Asiantuntija – 1800- ja 1900-lukujen klassinen taide
+46 (0)8 614 08 05