74511

73. ANNA PALM DE ROSA, Franskt kustmotiv.

Signerad Anna Palm de Rosa. St. Marc (Bretagne). Akvarell 57 x 95,5 cm.

Jälleenmyyntikorvaus
Ei
Lähtöhinta
25 000 - 30 000 SEK / 2 381 - 2 857 EUR
Vasarahinta
Ei myyty
Ostomääräys
On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Ostomääräyksen voi jättää kymmenen kohdetta ennen huudettavaa kohdetta.