73
74511

Anna Palm de Rosa

(Sweden, 1859-1924)
25 000 - 30 000 SEK
2 220 - 2 660 EUR
2 320 - 2 780 USD
Hammer price
Unsold
Anna Palm de Rosa
(Sweden, 1859-1924)

Franskt kustmotiv

Signerad Anna Palm de Rosa. St. Marc (Bretagne). Akvarell 57 x 95,5 cm.