73
74511

Anna Palm de Rosa

(Sverige, 1859-1924)
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 390 - 2 870 EUR
2 710 - 3 250 USD
Klubbat pris
Anna Palm de Rosa
(Sverige, 1859-1924)

Franskt kustmotiv

Signerad Anna Palm de Rosa. St. Marc (Bretagne). Akvarell 57 x 95,5 cm.