773
76409

A German 18th century cupboard.

Lähtöhinta
30 000 - 40 000 SEK
2 870 - 3 820 EUR
3 250 - 4 340 USD
Vasarahinta
62 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Fanerat med valnöt, lönn och fruktträ. Dörrpar. Nedtill två mindre skåpdörrar. Inläggningar av figurer. Längd 215, bredd 80, höjd 216 cm. Nyckel medföljer.

Omarbetat, kompletterat, fanerlagningar.