814
76199

A Swedish tilt top table by L. E. Lindell.

Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
532 - 710 EUR
556 - 741 USD
Vasarahinta
8 800 SEK

Rund alrotsfanerad skiva på tredelad centralfot. Signerad med klistrad etikett "Lars E. Lindell, Schatullmakare i Köping". Diameter 88, höjd 73 cm.

Lagningar.