968
84029

A pair of Empire candlesticks.

Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
532 - 710 EUR
561 - 748 USD
Vasarahinta
9 000 SEK

Förgylld brons. Nedåt avsmalnande kolonnskaft. Rutdekor och pärlstav. Höjd 22 cm.

Bucklor.