986
73977

A French Empire mantel clock.

Lähtöhinta
15 000 - 20 000 SEK
1 430 - 1 910 EUR
1 630 - 2 170 USD
Vasarahinta
28 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
A French Empire mantel clock.

Förgylld brons. Flora och Amor på molnformationer. Längd 26, höjd 51,5 cm. Pendel medföljer.

Skador, en vinge lös.