1063
89891

MATTA. Rölakan. 253 x 159,5 cm. Signerad AÖ samt Agda Österberg.

Lähtöhinta
18 000 - 20 000 SEK
1 720 - 1 910 EUR
1 950 - 2 170 USD
Vasarahinta
16 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Tre Bäckar, Varnhem. 1960-tal.

Little wear, stains. The fringes have some wear.