MATTA. Rölakan. 286,5 x 196 cm. Signerad IKJ. Sverige omkring 1900-talets mitt - andra hälft.
Ljusblåmelerad botten med stora polykroma trappstegsmedaljonger. Kortsidorna med mellanblåmelerad bård.
Stains. The fringes have insignificant wear.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui