MATTA. Rölakan. 363 x 273,5 cm. Signerad B. Sverige 1900-tal.
Melerad botten i olika blå och gröna nyanser samt brunt och vinrött med stora stiliserade blommor.
Partly some wear, minor stains.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui