MATTA. Rölakan. 310,5 x 194,5 cm. Signerad AMB. Sannolikt Sverige 1900-talets andra hälft.
Randmönstrat mittfält i pastellfärger och violett med stor trappstegsmedaljong.
Stains. One end has many damaged fringes.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui