1070
135505

MATTA. Rölakan. 268,5 x 193 cm. Signerad MÅ. Sverige 1900-talets andra hälft.

Lähtöhinta
7 000 - 10 000 SEK
678 - 969 EUR
776 - 1 110 USD
Vasarahinta
5 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Grönrödmelerad botten med benvitgråmelerad bård och polykroma geometriska mönster.

Stains.