A Th. Marthinsen set of gilt sterling and enamel dessert spoons, 12 pieces, Norway ca 1950.
Svenska importstämplar. Förgyllt silver, skaften med emaljdekor i färger, avslutande palmett. Längd 15,5 cm. (12)
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui