1105
104879

A Th. Marthinsen set of gilt sterling and enamel dessert spoons, 12 pieces, Norway ca 1950.

Lähtöhinta
2 500 - 3 000 SEK
239 - 287 EUR
271 - 325 USD
Vasarahinta
6 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lisätietoja ja kuntoraportit
Eva Seeman
Tukholma
Eva Seeman
Johtava asiantuntija, moderni ja nykyaikainen taidekäsityö & design
+46 (0)708 92 19 69

Svenska importstämplar. Förgyllt silver, skaften med emaljdekor i färger, avslutande palmett. Längd 15,5 cm. (12)