1130
122697

An Atelier Borgila sterling jug, Stockholm 1939.

Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
523 - 697 EUR
547 - 730 USD
Vasarahinta
6 200 SEK
Lisätietoja ja kuntoraportit
Eva Seeman
Tukholma
Eva Seeman
Johtava asiantuntija, moderni ja nykyaikainen taidekäsityö & design
+46 (0)708 92 19 69

Fasetterad, vågband, handtag av ebenholts. Höjd 17 cm, vikt 629 g.

Bucklor, slitage.