120
83421

Knut Lundström

(Ruotsi, 1892-1945)
Lähtöhinta
40 000 - 50 000 SEK
3 820 - 4 780 EUR
4 340 - 5 420 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Knut Lundström
(Ruotsi, 1892-1945)

KNUT LUNDSTRÖM. Olja på pannå. Sign Knut Lundström, Paris. Utförd 1930-talet.

"Prelude á l'après-midi d'un faune" (Debussy). 50 x 73 cm.

Smärre krackelyr och ytsmuts. Smärre slitage längs kanterna efter ramen. Pannån har slagit sig något.