Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:
121
134259

Inge Schiöler

(Ruotsi, 1908-1971)
Lähtöhinta
200 000 - 250 000 SEK
19 400 - 24 200 EUR
22 200 - 27 700 USD
Vasarahinta
240 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Inge Schiöler
(Ruotsi, 1908-1971)

"Sjöbodar, Långestrand"

Signerad Inge Schiöler och daterad 1958. Duk 60x71 cm. Hjortén 194.

Näyttelyt

Strömstad, april 1959.