50
90853

Curt Clemens

(Ruotsi, 1911-1947)
Lähtöhinta
25 000 - 30 000 SEK
2 390 - 2 870 EUR
2 710 - 3 250 USD
Vasarahinta
18 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Curt Clemens
(Ruotsi, 1911-1947)

"Flicka vid stenröse"

Signerad Clemens och daterad -42. Duk 54 x 81 cm.