527
147133

Denis Piel

(Ranska, Syntymävuosi 1944)
Lähtöhinta
10 000 - 12 000 SEK
955 - 1 150 EUR
1 090 - 1 300 USD
Vasarahinta
8 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Denis Piel
(Ranska, Syntymävuosi 1944)

"Imagination"

Signerad Denis Piel och daterad 1985 och numrerad 3/5 a tergo. Silvergelatinfotografi 37 x29 cm. Bladstorlek 51 x 40,5 cm.

Näyttelyt

Staley Wise Gallery, NYC, USA, "Encounters", 2003.