80
93999

Albin Amelin

(Ruotsi, 1902-1975)
Albin Amelin, Blomsterstilleben.

Blomsterstilleben

Signerad Amelin och daterad -46. Blandteknik 97 x 68 cm.

Jälleenmyyntikorvaus: Kyllä
Lähtöhinta:

40 000 - 50 000 SEK

3 780 - 4 730 EUR

3 850 - 4 810 USD

Vasarahinta:
28 000 SEK
Kuvan käyttöoikeudet