84
148117

Albin Amelin

(Ruotsi, 1902-1975)
Lähtöhinta
40 000 - 60 000 SEK
3 550 - 5 320 EUR
3 700 - 5 560 USD
Vasarahinta
38 000 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Albin Amelin
(Ruotsi, 1902-1975)

Blommor i vas

Signerad Amelin. Blandteknik 102 x 73.

Alkuperä - Provenienssi

Bukowski Auktioner, 22-23 oktober 1997, katalog 505, kat nr 167.