85
141907

Albin Amelin

(Ruotsi, 1902-1975)
Lähtöhinta
80 000 - 100 000 SEK
7 100 - 8 870 EUR
7 410 - 9 260 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Albin Amelin
(Ruotsi, 1902-1975)

Blomsterstilleben

Signerad Amelin och daterad -61. Duk 100 x 81 cm.