871
99707

A Josef Frank sofa table, Firma Svenskt Tenn.

Lähtöhinta
3 000 - 4 000 SEK
262 - 349 EUR
274 - 365 USD
Vasarahinta
6 500 SEK

Rektangulär stenskiva med rundade hörn av travertin på underrede av valnöt. Längd 90 cm, bredd 55 cm, höjd 49 cm.

Obetydligt slitage, skivan med kantnagg.