Förgylld brons. Kolonnskaft på rund fot. Reliefdekor av vinrankor, blommor och blad. Höjd 29,5 cm.
Bucklor, smärre bristningar. (2)
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui