1054
146131

A pair of Rococo pewter candlesticks by F. Ahlman, Karlskrona, Sweden 1785.

Lähtöhinta
8 000 - 10 000 SEK
697 - 872 EUR
730 - 912 USD
Vasarahinta
10 500 SEK

Smärre bucklor, lagningar. (2)