1054
146131

A pair of Rococo pewter candlesticks by F. Ahlman, Karlskrona, Sweden 1785.

Lähtöhinta
8 000 - 10 000 SEK
775 - 969 EUR
887 - 1 110 USD
Vasarahinta
10 500 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Smärre bucklor, lagningar. (2)