Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
1097
145829

An Empire table mirror.

Lähtöhinta
3 000 - 4 000 SEK
285 - 380 EUR
326 - 434 USD
Vasarahinta
5 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
An Empire table mirror.

Förgylld brons. Kolonnformat skaft på kvadratisk bas. Oval fällbar spegel. Blom- och bladdekor. Höjd 26 cm.

Obetydliga bucklor, troligen senare bakstycke.