Förgylld brons. Kolonnformat skaft på kvadratisk bas. Oval fällbar spegel. Blom- och bladdekor. Höjd 26 cm.
Obetydliga bucklor, troligen senare bakstycke.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui