111
137543

Bruno Liljefors

(Ruotsi, 1860-1939)
Lähtöhinta
100 000 - 125 000 SEK
8 990 - 11 200 EUR
9 490 - 11 900 USD
Vasarahinta
185 000 SEK
Bruno Liljefors
(Ruotsi, 1860-1939)

Ejderpar över havet

Signerad Bruno Liljefors och daterad 1921. Duk 50,5 x 80,5 cm.