Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:
112
100011

Bruno Liljefors

(Ruotsi, 1860-1939)
Lähtöhinta
25 000 - 30 000 SEK
2 390 - 2 870 EUR
2 710 - 3 250 USD
Vasarahinta
54 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Bruno Liljefors
(Ruotsi, 1860-1939)

Trutar

Signerad Bruno Liljefors och daterad 1934 med dedikation: "Till Sigge Bergström vännen". Pannå 33 x 40,5 cm.