153
159171

Bruno Liljefors

(Ruotsi, 1860-1939)
Lähtöhinta
15 000 - 20 000 SEK
1 430 - 1 910 EUR
1 630 - 2 170 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Bruno Liljefors
(Ruotsi, 1860-1939)

Skogslandskap med jägare

Signerad B. Liljefors och daterad -93. Tusch, lavering och blyerts på papper 24 x 17 cm.