185
130575

Paul Fischer

(Tanska, 1860-1934)
Lähtöhinta
130 000 - 140 000 SEK
11 500 - 12 400 EUR
12 000 - 12 900 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Lisätietoja ja kuntoraportit
Lisa Gartz
Tukholma
Lisa Gartz
Johtava Asiantuntija Hopea ja Veistokset
+46 (0)709 17 99 93
Paul Fischer
(Tanska, 1860-1934)

Grönsaksmarknad i Vomero, Napoli

Signerad Paul Fischer och daterad Vomero, Napoli 1922. Duk 58 x 74,5 cm.