Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
184
138939

Paul Fischer

(Tanska, 1860-1934)
Lähtöhinta
125 000 - 150 000 SEK
11 900 - 14 200 EUR
13 600 - 16 300 USD
Vasarahinta
125 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Paul Fischer
(Tanska, 1860-1934)

"Ung dame med paraply (Olga Wischman)"

Signerad Paul Fischer och daterad 21 april 1892. Duk 65,5 x 29 cm.

Kirjallisuus

Helge Carlsen, "Paul Fischer", avbildad sid 101.