Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
185
130575

Paul Fischer

(Tanska, 1860-1934)
Lähtöhinta
130 000 - 140 000 SEK
12 300 - 13 300 EUR
14 100 - 15 200 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lisätietoja ja kuntoraportit
Lisa Gartz
Tukholma
Lisa Gartz
Johtava Asiantuntija Hopea ja Veistokset
+46 (0)709 17 99 93
Paul Fischer
(Tanska, 1860-1934)

Grönsaksmarknad i Vomero, Napoli

Signerad Paul Fischer och daterad Vomero, Napoli 1922. Duk 58 x 74,5 cm.