256
128707

Carl Wahlbom

(Ruotsi, 1810-1858)
Lähtöhinta
10 000 - 15 000 SEK
969 - 1 450 EUR
1 110 - 1 660 USD
Vasarahinta
22 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lisätietoja ja kuntoraportit
Johan Jinnerot
Tukholma
Johan Jinnerot
Asiantuntija taide ja vanhempi maalaustaide
+46 (0)739 400 801
Carl Wahlbom
(Ruotsi, 1810-1858)

Ryttarinna

Signerad C. Wahlbom och daterad 1855. Duk 63 x 55 cm. Samtida förgylld och bronserad ram.

The artist living data (1810-1858)