27
145695

Bruno Liljefors

(Ruotsi, 1860-1939)
Lähtöhinta
150 000 - 175 000 SEK
14 400 - 16 800 EUR
16 300 - 19 000 USD
Vasarahinta
115 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Bruno Liljefors
(Ruotsi, 1860-1939)

Vinterhare vid gärdesgård

Signerad Bruno Liljefors och daterad 1927. Duk 52 x 75 cm.