38
153187

Gottfrid Kallstenius

(Ruotsi, 1861-1943)
Lähtöhinta
20 000 - 25 000 SEK
1 910 - 2 390 EUR
2 170 - 2 710 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Gottfrid Kallstenius
(Ruotsi, 1861-1943)

Utsikt mot alperna, Lausanne

Signerad G. Kallstenius och daterad Lausanne -94. Duk 75 x 93 cm.