42
151827

Georg Pauli

(Ruotsi, 1855-1935)
Georg pauli, vid läslampan.
Georg pauli, vid läslampan.

Vid läslampan

Signerad G. Pauli och daterad 1884. Duk 38 x 46 cm.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Lähtöhinta:

100 000 - 125 000 SEK

10 256 - 12 821 EUR

Vasarahinta:
100 000 SEK
Lisätietoja ja kuntoraportit
Lisa Gartz
Tukholma
Lisa Gartz
Asiantuntija – kuvanveisto ja vanha taide
+46 (0)709 17 99 93