42
151827

Georg Pauli

(Ruotsi, 1855-1935)
Lähtöhinta
100 000 - 125 000 SEK
9 550 - 11 900 EUR
10 800 - 13 600 USD
Vasarahinta
100 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lisätietoja ja kuntoraportit
Lisa Gartz
Tukholma
Lisa Gartz
Johtava Asiantuntija Hopea ja Veistokset
+46 (0)709 17 99 93
Georg Pauli
(Ruotsi, 1855-1935)

Vid läslampan

Signerad G. Pauli och daterad 1884. Duk 38 x 46 cm.