Online-teemahuutokaupat
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Huutokauppa:
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:
A Token of Love E1285
Huutokauppa:
Flowering Folk Art E1281
Huutokauppa:
439
143747

SKRIN, ostämplat, Nordeuropa 1600-talets slut.

Lähtöhinta
25 000 - 30 000 SEK
2 420 - 2 910 EUR
2 770 - 3 330 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Delvis förgyllt. Heltäckande dekor av filigran. Rektangulärt på kulfötter. Längd 11 cm.

Lagningar, obetydliga bucklor. Några dekordelar saknas.