63
122923

Olle Hjortzberg

(Ruotsi, 1872-1959)
Lähtöhinta
150 000 - 200 000 SEK
14 400 - 19 200 EUR
16 300 - 21 700 USD
Vasarahinta
200 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Olle Hjortzberg
(Ruotsi, 1872-1959)

Blomsterstilleben med smörblommor och hundlokor

Signerad Olle Hjortzberg och daterad 1946. Pannå 92 x 73 cm.

Tuontiarvonlisävero

Alkuperä - Provenienssi

Fritzes Kungl. Hovbokhandel, Stockholm.