67
156487

Olle Hjortzberg

(Ruotsi, 1872-1959)
Lähtöhinta
25 000 - 30 000 SEK
2 390 - 2 870 EUR
2 710 - 3 250 USD
Vasarahinta
22 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Olle Hjortzberg
(Ruotsi, 1872-1959)

Krokusar i vas

Signerad Olle Hjortzberg och daterad -49. Pannå 35 x 27 cm.