73
140747

Alfred Wahlberg

(Ruotsi, 1834-1906)
Lähtöhinta
10 000 - 12 000 SEK
955 - 1 150 EUR
1 090 - 1 300 USD
Vasarahinta
12 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Alfred Wahlberg
(Ruotsi, 1834-1906)

Vårlandskap

Signerad Alf. W. och daterad 12/3 -89. Pannå 17,5 x 27 cm.