76
124939

Lotten Rönquist

(Ruotsi, 1864-1912)
Lähtöhinta
8 000 - 10 000 SEK
697 - 872 EUR
730 - 912 USD
Vasarahinta
13 000 SEK
Lotten Rönquist
(Ruotsi, 1864-1912)

Medelhavshamn

Signerad L.R. och daterad -95. Pannå 18,5 x 45,5 cm.