90
127733

Johan Ericson

(Ruotsi, 1849-1925)
Lähtöhinta
30 000 - 35 000 SEK
2 870 - 3 340 EUR
3 250 - 3 800 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Johan Ericson
(Ruotsi, 1849-1925)

Parken i Marstrand

Signerad Joh. Ericson och daterad -08. Duk 91,5 x 73 cm.