96
106557

Herman af Sillén

(Ruotsi, 1857-1908)
Lähtöhinta
40 000 - 50 000 SEK
3 820 - 4 780 EUR
4 340 - 5 420 USD
Vasarahinta
56 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Herman af Sillén
(Ruotsi, 1857-1908)

Stormigt hav

Signerad H af Sillén och daterad -94. Duk 51 x 87,5 cm.