96
106557

Herman af Sillén

(Sweden, 1857-1908)
40 000 - 50 000 SEK
3 520 - 4 390 EUR
3 730 - 4 660 USD
Hammer price
56 000 SEK
Herman af Sillén
(Sweden, 1857-1908)

Stormigt hav

Signerad H af Sillén och daterad -94. Duk 51 x 87,5 cm.

 Hide
 Show more

Modern Art & Design 656

531. Karl-Ingemar Johansson, a silver necklace, Gothenburg 1970.
4 000 - 5 000 SEK
Bid History
Current bid:
3 000 SEK