953
169981

Matta. Rya. 182 x 108 cm. Signerad SB (Sigvard Bernadotte). Tillverkad på Nils Nessims Textilateljéer.

Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
581 - 775 EUR
665 - 887 USD
Vasarahinta
4 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Randmönster med polykroma geometriska dekorer. Baksidan med påsydd etikett. Komponerad och tillverkad på 1940-talet.

Little wear, slightly dirty.