Porslin, tryckt olika dekor i svart-vitt samt förgyllning. Märkta ASTRO LABIO FORNASETTI MINANO MADE IN ITALY samt numrerade 1-12. Diameter 21 cm.
Obetydligt slitage. (12)
Diameter 21 cm.